Кількість в ящику 12 шт.
Оливки зелені Yunus фаршировані апельсином 400/700 г (Туреччина): Сонячний смак та цитрусова насолода!
Відчуйте бадьорість смаку з оливками Yunus зеленими, наповненими сонячними відтінками апельсина! Ці соковиті оливки чудово доповнюються ніжною насолодою та ароматом апельсина, створюючи захоплюючу гастрономічну подорож.
Чому вибрати оливки Yunus з апельсином:
Унікальний смак: Розкрийте неперевершений баланс між солоними оливками та солодкими цитрусовими нотками, що забезпечить незабутню гаму смаків.
Бездоганна якість: Кожна оливка вибирається та обробляється з особливою увагою, зберігаючи свіжість, пружність та аромат, які ви цінуєте.
Традиційна рецептура: Оливки фаршируються вручну, зберігаючи неповторний смак за старовинними рецептами, що передаються з покоління до покоління.
Універсальність: Ці оливки стануть чудовим доповненням до будь-якого столу, ідеально підійдуть для салатів, закусок, піци та інших страв, додаючи їм свіжості та аромату цитрусових.
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴


